Kovo 27 d., trečiadienį, 20:30 val. – balandžio 17 d., 22:00 val., Lietuvos laiku, internetu

Naujausi, metodiniai akių rainelių analizės mokymai, skirti norintiems suprasti kaip tinkamai prižiūrėti, maitinti savo kūną, atsižvelgiant į genetinį organizmo žemėlapį, pagerinant energingumo lygį, išvengiant silpnų genetinių vietų virtimu į ligą. Šių mokymų informacija tinkama asmeniniam naudojimui ir jūsų klientų konsultavimui. Lietuvoje ši analizės metodika – nauja, tačiau tai vienas iš pagrindinių, rytietiškų holistinės medicinos specialistų diagnostikos įrankių, kuris naudojamas daugiau negu tris tūkstančius metų. Tai puikus papildinys šiuolaikinei medicinai, prevencinei savipriežiūrai ir diagnostikai. Prižiūrėkite savo, atimųjų kūnus optimaliausiu būdu ir laiku užkirskite kelią genetinėms ligoms.

Mokymus ves veidotyros mokytojas, veidotyros meistro kvalifikaciją įgijęs Kinijoje, buvęs profesionalus sportininkas, vienuolikos knygų autorius, socialinių mokslų magistras, dirbęs apygardos teisme, su dešimties metų tarptautine patirtimi, A. Kažerskas. Lektoriaus suvokimas ir išmintis pranoksta šių laikų paviršutiniškumą. Armando mokymuose ir konsultacijose dalyvavo virš 50 tūkst. klientų.

Mokymai sudaryti iš 3,5 val. pirminio mokymų įrašo su pratybomis ir 4 tiesioginių transliacijų – lekcijų su užduotimis – namų darbais, kas savaitę, po 1,5 – 2 val., nuo 20:30 val. Lietuvos laiku. Tiesioginių transliacijų įrašus galėsite peržiūrėti vėliau.

I dalies mokymų turinys:

 • 3,5 val. mokymų įrašas iš vykusių mokymų auditorijoje
 • Spausdinamos pratybos su užduotimis ir konspektu

Įrašo turinys:

 • Holistinio požiūrio į kūno priežiūrą principai
 • 3 genetinio stiprumo lygiai, jų nustatymas
 • Akių spalvos ir silpnosios organizmo vietos
 • 4 organizmo išderinimo lygiai, identifikavimas, atstatymo galimybės
 • Intraverto, ekstraverto, psichologiniai ir fiziologiniai niuansai
 • Akies struktūros, zonų analizė, vertinimas
 • Akies baltymo analizės niuansai
 • Bazinė žmogaus anatomijos analizė, vertinimas: virškinimo, žarnyno, nervinė, liaukų, šlapinimosi, kvėpavimo, limfinė, cirkuliacinė, struktūrinė sistemos
 • Gijimo, ligotumo ženklai, identifikavimas, atstatymo rekomendacijos
 • Fotografijų analizė, užduotys

II dalies mokymų turinys:

 1. Tiesioginė transliacija: “Holistinis požiūris į sveikatos priežiūrą, genetinio stiprumo lygiai, akių spalvos ir silpnos vietos, 4 ligų stadijos”
 2. Tiesioginė transliacija: “Bazinė anatomijos analizė pagal rainelę”
 3. Tiesioginė transliacija: “Gijimo ženklai, mitybos, vitaminų gyvenimo būdo pokyčiai”
 4. Tiesioginė transliacija: “Rekomendacijos analizuojant reineles, konsultuojant artimus ir klientus”

Mokymai vyks uždaroje facebook grupėje, joje galėsite susipažinti su bendrakeleiviais ir uždavinėti papildomus klausimus, diskutuoti, atlikti užduotis. Akių fotografijai pakanka šiuolaikinio telefono.

Trukmė – 1 mėnesis

Jūsų ir šeimos narių akių analizės grupėje

Spausdinama metodinė medžiaga ir užduotys

Kaina – 300 €.