Kaip įgauti aukščiausią suvokimą ir sielos ramybę?

Jurbarkas, spalio 23 d., penktadienis, 18:00-21:00 val., Meditacinis centras su apgyvendinimu, Obelų 17

Tai dvasinių susitikimų ciklas su Armandu Kažersku, skirtas unikaliai meditacijai, suvokimo plėtrai, žinioms, diskusijoms, bendrakeleivių atradimui, palaikymui. Išsibarstymo, skausmo, kančios, baimės konvertavimui į aukščiausią suvokimą, sielos ramybę bei laisvę.

Į kiekvieno giliausią savirealizaciją ir tinkamą aplinką, drąsiam unikalaus žiedo atvėrimui, skleidžiant neapsakomą egzistencijos tėkmę aplink save, sau, kitiems, iš kitų, į kitus. Į beribiškumą iš ribotumo ir amžinybės į trapumą. Laukiami visi, kuriems atėjo laikas galutiniam suvokimui ir įsicentravimui, jog daugiau netektų  daužytis tamsiame proto ir materijos labirinte, be nuovokos ir sielos ramybės jėgos.

Dvasinio susitikimo gairės:

  • Susipažinimas, būvio pajutimas
  • Suvokimo plėtimo žinios ir veiksmingi eksperimentai – užduotys
  • Unikali meditacijos forma, vedama pačio Armando
  • Diskusija, potyrių, suvokimų dalinimasis
  • Klausimai-atsakymai
  • Bendraminčių atradimas ir vienas kito palaikymas-pastiprinimas
  • Namų darbai
  • Atkeliavusiems iš toliau – galimybė nakvoti

“Ateik mano drauge ir pradėk naują gyvenimą. Tai kas sena – gramzdina ir atima sparnus sklęsti danguje. Kviečiu į neapsakomą dabarties būvį, kuris kai kam atneš staigų viso ko suvokimą, o kai kam reikės laiptukais keliauti link jo. Tačiau anksčiau ar vėliau visi ten nukeliausime. Visa jau yra, tik ne visiems dar atėjo malonė. Kartu mes galime daugiau. Iki pasimatymo neapsakomoje pabaigoje ir pradžioje.” – Armandas Kažerskas

Registracija yra būtina, visi galime netilpti. Pirmieji užsitikrins vietą.

Kaina:

Auka – padėka, pagal Jūsų galimybes ir norą prisidėti, kuri bus skirta mūsų bendrų, dvasinių susitikimų kokybei ir stiprinančios aplinkos gerbuvio kūrimui.

Laikas:

Spalio 23 d., penktadienis, 18:00 – 21:00 val.

Vieta:

Meditacinis centras su apgyvendinimu, Obelų 17, Jurbarkas