Unikalios meditacijos savaitgalis Jurbarke

Lapkričio 12 d., 17 val. – lapkričio 14 d., 16 val., Jurbarkas

Renginių datos: registruojantis nurodykite Jums tinkamą datą

Kviečiame norinčius praplėsti suvokimą, patirti meditacijų naudą, pažinti save įvairiapusiškai ir kartu pabūti, pasidalinti savo patirtimis su bendraminčiais.

“Pagrindinis dėmesys bus skiriamas atkurti palaimingą, ramų, beribišką meditacinį būvį tarpusavyje, jį plėtoti ir dalintis. Tikiuosi ir viliuosi, jog atvyksite ir nuoširdžiai prisijungsite. Pasistengsiu pasidalinti, tai ką turiu nuostabiausio, iki pasimatymo, mano Drauge.” – Armandas Kažerskas

MOKYMŲ VEDLYS:

Armandas Kažerskas – unikalios meditacijos metodikos kūrėjas, devynių knygų autorius, vedantis masines, viešas meditacijas Lietuvoje bei užsienyje nuo 2017 m. Meditaciją praktikuoja nuo vaikystės, turintis teisės magistro laipsnį ir teisinę – geležinę logiką ir didžiulio nuovokumo spektrą. Žmogus su kuriuo susitikus ir pabuvus – nutinka netikėti suvokimų virsmai…

KAS MŪSŲ LAUKIA?

 • Unikali savęs suvokimo meditacijos praktika
 • Diskusijos – naujų suvokimų ir pasaulėžiūros plėtimas
 • Savęs pažinimo praktikos ir užduotys
 • Laisvas savianalizės ir susitelkimo laikas
 • Lengvai virškinamas maitinimas (vaisiai, uogos, riešutai, košė)
 • Pasivaikščiojimai tyloje gražiomis apylinkėmis
 • Apgyvendinimas name
 • Pirtis

SAVAITGALIO PROGRAMA

Penktadienis

 • 17-18 val. Atvykimas
 • Susipažinimo ratas
 • 19 val. Suvokimo plėtimo paskaita, asmeniniai tikslai
 • 20 val. Meditacija, klausimai – atsakymai
 • 22-23 val. Ramybės laikas

Šeštadienis

 • 6:30 val. Labas rytas. Keliamės
 • 7:30 val. Ėjimo meditacija
 • 9 val. Paskaita apie suvokimą, kritinį mąstymą
 • 10 val. Meditacija, diskusijos
 • 11 val. Poilsis
 • 12 val. Savianalizės paskaita su užduotimis + praktika „ Karštoji kėdė“
 • 14 val. Pietūs
 • 15 val. Meditacija, proto konstrukcijų lavinimo žaidimai, pokalbiai.
 • 18 val. Ėjimo meditacija
 • 19 val. Meditacija
 • 20 val. Pirtis
 • 22-23 val. Poilsio laikas

Sekmadienis

 • 6:30 val. Keliamės
 • 7:30 val. Pasivaikščiojimas tyloje
 • 9 val. Paskaita. Kritinis mąstymas ir proto žaidimai
 • 10 val. Meditacija, diskusijos
 • 13 val. Pietūs
 • 14 val. Meditacija, diskusijos, asmeniniai klausimai
 • 15 val. Aptarimas, atsisveikinimas
 • 16-17 val. Oficialiosios dalies pabaiga

Po renginio yra galimybė pasilikti ilgiau su nakvyne ir aptarti asmeninius klausimus ar tiesiog pailsėti nuo savo asmeninės kasdienybės.

Mokymų vieta

Mokymai vyks Jurbarko mieste, ramioje vietoje ant parko kalno, kurį juosia pėsčiųjų takas su apšvietimu visą parą, upeliu, poilsio zonomis. Netoliese Jurbarko autobusų stotis  (15 min. pėsčiomis, parko takeliu).

Apgyvendinimas

Individualiame name miesto teritorijoje su kiemu. Name yra 5 kambariai: iš kurių du – keturviečiai ir du – dviviečiai su patalyne. Pastatas turi mokymų, meditacijų erdvę pirmame aukšte. Poilsiui yra du balkonai ir dvi didelės terasos su vaizdu į parką/mišką ir miestą. Įrengta pirtis ir aptarnaujančios buitinės patalpos (WC, dušai, virtuvėlė). Pastatas turi priestatą su sporto sale, kurioje galima pasinaudoti treniruokliais ar atlikti lankstumo, jogos pratimus.


– Namo erdvės minimalistinės, kuklios, švarios. Prabangos nesitikėkite.
– Renginio metu tvarka yra kiekvieno asmeninė atsakomybė.

***Vietų skaičius  – 12 vietų su nakvyne ir 8 vietos be nakvynės arba palapinėje. Prašome informuoti registracijos formoje, kur norite nakvoti.

Maitinimas

Pagrindinis maistas turi būti lengvai virškinamas: vaisiai, uogos, riešutai. Virsime košę. Dalį maisto nupirksime, bet prašome Jūsų ir patys atsivežkite vaisių, uogų, riešutų, kurie jums tinkami. Kitokio maisto nesivežkite.  (Jei vartojate kavą ar specialias arbatas pasiimkite su savimi).

Akimirkos ir atgarsiai

Sandra:

Rytas.. Meditacija.. Tirpstu.. ir vėl mintimis atsiduriu praėjusiame savaitgalyje

 Kaip neapsakomai gera suvokti ir pajausti, kad esu ten, KUR IR TURIU BŪTI, nei daugiau, nei mažiau.. esu PROCESE gyvenimo.. išsivežiau patvirtinimą Sau, kad gyvenu tikrai NUOSTABŲ GYVENIMĄ

Pasivaikščiojimas tyloje.. pagauni savo ritmą, šiek tiek stebėjimo ir valandą kulniuoji be jokių minčių galvoje – toks nunešantis gėris ir lengvumo pojūtis galvoje.. po nedidelės pertraukėlės neriam į vidinių ribų plėtimą kundalini jogos pratimų pagalba.. po šios praktikos suprantu, kad TAS momentas atėjo, ir būtent ši joga šiuo metu man tinka labiausiai, ateina vidinis noras toliau gilintis ir praktikuoti bei dar daugiau pajausti savęs.. esu dėkinga Marius Kaitulis iš visos širdies už parodytus “įrankius” gilintis į save, kurie suteikė man naujas patirtis, už pokalbius, mintijimą pertraukėlių metu, visus pasidalinimus (ačiū ir už cikoriją ). Vėliau meditacijos ir pokalbiai.

Nepaprastai dėkinga Armandas Kažerskas už vedimą, ribų plėtimą, kritinį mąstymą ir meditacijas kartais galvoju, kiek išvis įmanoma tas ribas dar plėsti.. bet tas laisvės jausmas jas plečiant – suteikia tiek lengvumo visame kame.. buvo nepaprastai malonu stebėti Jus kartu (būtina paminėti – visiškai skirtingus) su Marium diskutuojant, reiškiant savo mintis, nuomones, žinojimą. Suvokiau, kad stebėdama jus įgavau gilesnio jausmo/pažinimo kaip atrodo tai, kada tu tiesiog ESI SAVO CENTRE.. ir nesvarbu kas.. Aš dar mokausi išlaikyti savo centrą, todėl man tai buvo ir pavyzdys, ir patirtis.

Galiausiai Meditacija. Į šią stovyklą važiavau norėdama pasisemti daugiau patirties būtent meditacijoje. Važiavau, tarsi žinodama, kad kažką aš čia naujo ir ypatingo atrasiu ar patirsiu. Ir man ta vidinė intuicija pasitvirtino. Buvo neapsakomai gera užčiuopti tą “siūlo galą” ir tą būseną.. būvio, beribės erdvės būseną.. ir dar kartą pajutau, kad tiesiog esu PROCESE savo gyvenimo.. dabar belieka ir toliau jame būti.. taipogi, labai giliai palietė Armando įvedimas į meditaciją, tiksliau balsas įvedimo metu, kuris atrodo palietė kiekvieną kūno ląstelę.. po ko sekė dar daugiau gilių potyrių.. Dėkoju ir visiems stovyklos dalyviams, per jus gavau nemažai atsakymų ir patvirtinimų net ir į tuos klausimus, kurių tuo metu negvildenau savyje ..

Aušrinė:

Mes visi unikalūs, saviti, autentiški, bet dauguma visgi kažko ieškantys, dažnai nerimaujantys, pervargę. Ieškome kas ko: laimės, meilės, ramybės, sveikatos, tinkamos veiklos ar galų gale savęs, bet IEŠKOME tam, kad jaustumėtės pilni, laisvi ir priimti! Apturėjau tokį nerealiai REALŲ savaitgalį, koks dar savaitgalis, SAVAITGALIS, kuris užsitęsė iki vakar vakaro ir tęsis dar kurį laiką: veiksiu pagal savo prigimtį ir didžiąją laiko dalį šiuo metu mane galėsite sutikti Jurbarke. Gyvenimas dovanoja, kai esame pasirengę priimti dovanas, kai gyvename atviromis akimis ir degančiomis širdimis. Savaitgalio “kaltininkas” Armandas Kažerskas žongliravo savo patirtimi, ramybe, žiniomis, empatija: žaidė su mumis it kačiukais po nosimi mesteldamas žodį ar žvilgsnį, kurio mums reikia, spardė užpakalius, atvėrinėjo širdis, vedė į save, – BŪTĮ, kur, visų pirma, reikia IŠBŪTI. Marius Kaitulis laužė kūnus, budino miegančius raumenis, ugdė kantrybę, priminė, kad viskas priklauso nuo mūsų pačių įsitikinimų, dalinosi nuostabia patirtimi auginant VAIKUS. AČIŪ! Gyvenimo kokybė slypi mūsų dienoje: kasdieniuose mūsų sprendimuose bei redakcijose į gyvenimiškas situacijas. Mielieji, sunku apibūdinti žodžiais tą būseną, su kuria atvažiavau, kurią ten atradau iš naujo ir kaip jaučiuosi DABAR. Aš Jums siūlau pasidovanoti sau galimybę atrasti save iš naujo, prisiminti, kas esate, susipažinti su kitomis sielomis, rasti vidinę ramybę ar užkūrenti vidinę ugnį- kam ko reikia. Kiekvienas randame tai, ko reikia, tai kas būtina, kiek esame pasirengę priimti šiuo metu. Ačiū visiems ir kiekvienam atskirai. Jaučiuosi šeimoje ir namuose, atvira širdimi. Dėkingume, savyje, ramybėje, juoke, savoje energijoje.

Vladlena:

Dažnai sakydavau, kad nėra to jausmo, kurio negalėčiau aprašyti. Taip ir buvo. Iki praėjusio savaitgalio. Į suvažiavimą Jurbarke išsiruošiau vedina nuojautos, kad ten rasiu jei ne ramybę, tai bent atsakymus. Ir aš juos radau. Atsakymus. Tiesa, ne tuos, kurių ieškojau. O tuos, kuriuos net neabejojau žinanti. Nu tik yra bėda. Parsivežiau dar daugiau naujų klausimų. O tie, buvę klausimai- pasirodo buvo baika. Bet gi čia jau pasidarė visiškai įprasta, kalbai pasisukus apie Armandą Kažerską – žmogų, neturintį ribų. Visomis. Įmanomomis. Prasmėmis. Ir jausmas labai dvilypis apima. Viena pusė nori visą tą patirtį pasiglemžti sau ir užkasti ją, kaip didžiausią turtą, kuo giliau. O kita pusė jau supranta, kad gėrį reikia dauginti ir daryti tai nedelsiant. Aš suvokiu, kad mūsų visuomenėje kalbėti apie dvasinę ir psichologinę žmogaus būklę yra kaip minimum – neįprasta. Ir kalbėti apie analinį sexą būtų mažiau gėda, nei pasakyti, kad praleidai savaitgalį, apsikabinėdamas su visiškai svetimais žmonėmis. Blaivus. Ne, ta prasme rimtai. Blaivus. Bet tai buvo vienas geriausių savaitgalių mums. Sakau mums, nes mano vyras buvo drauge. Laimėje, nelaimėje. Ir keistai skambančiame suvažiavime. Ir velniai rautų- tai veža. Iš tikro, esmė viso reikalo- gan paprasta. Armandas- kaip Dankanas Maklaudas. Tik pastarasis kapojo galvas ir krovėsi nuo žaibų. O Armandas spardo užpakalius ir stiprėja nuo reakcijų. Mentaliai, žinoma. Bet, manau, kad galėtų ir fiziškai, jei būtų reikalas.

Bet ateis diena, kai žmonių smalsumą pakeis pagarbi baimė, o spardomi užpakaliai bus išskirtinai rinktiniai užpakaliai. Ir tada aš pasakysiu. AŠ. BUVAU. TEN. Žemai lenkiu galvą ir nuolankiai dėkoju už viską.

Mokymų kaina

Su nakvyne – 140 €

Be nakvynės – 100 €

Jau buvusiems – 90 €

Registracija – po avanso