Bendraminčių suvažiavimas Jurbarke

Liepos 2 d., penktadienis 19 val. – liepos 4 d., sekmadienis 16 val.

Liepos 16 d., 19 val. – liepos 18 d., 16 val.

Liepos 23 d., 19 val. – liepos 25 d., 16 val.

Kviečiame visus, norinčius atvykti į bendraminčių suvažiavimą Jurbarke, kuris vyks liepos savaitgaliais. Suvažiavimo iniciatorius, daugelį metų, abejingų Lietuvoje nepaliekantis, asmenybių analitikas ir alternatyvų neturinčios meditacijos vedlys – Armandas Kažerskas. Taip pat, jūsų lauks reziduojantis lektorius, praktikas – Marius Kaitulis, kuris palydės į kvapą ir protą gniaužiančias praktikas. Registruojantis nurodykite tinkamą datą ir sąlygas. Ačiū.

“Pagrindinis dėmesys bus skiriamas atkurti palaimingą, ramų, beribišką meditacinį būvį tarpusavyje, jį plėtoti ir dalintis. Tikiuosi ir viliuosi, jog atvyksite ir nuoširdžiai prisijungsite. Pasistengsiu pasidalinti, tai ką turiu nuostabiausio, iki pasimatymo, mano Drauge.” – Armandas Kažerskas

Kas laukia?

Unikali savęs suvokimo meditacijos praktika
Lengvas vaisių/kokteilių maitinimas
Pasivaikščiojimai, gražiais pėsčiųjų takais
Mankštos
Reziduojantys praktikai, lektoriai
Pirtis
Diskusijos/bendraminčių atradimas
Laisvas savianalizės ir susitelkimo laikas
Apgyvendinimas

Reziduojantis praktikas, lektorius

Marius Kaitulis – 51 m. šeimos vyras, tėtis, fotografas; Reiki,  Kundalini jogos, sąmoningo kvėpavimo, meditacijos praktikas. Baigęs veidoskaitos kursus. Tyrinėja Rytų dvasines kultūras, Kristaus mokymą, domisi moksliniais tyrimais apie sielos evoliuciją ir kvantinę fiziką.

Praktikos, kurias mums paruošęs Marius:

  1. Tylos praktika – pasivaikščiojimas nekalbant. Laikas ~ 1 val., geriausias laikas anksti ryte prieš pusryčius.
  2. Mankšta su kvėpavimu (Kundalini elementais). Jeigu pavyktų penktadienį vakare, šeštadienį galim du kartus ir sekmadienį iki išvažiavimo. Mankštos laikas ~ 1 val.
  3. Žaidimai. Pvz.: energijos mainai, pasitikėjimas kūnu, vienas kito pažinimas. ~ 1 val., gali vykti bet kada.
  4. Laužas. Pokalbiai prie laužo. Galim užsivirti arbatos ant laužo iš žolelių. Laikas  – vakare.

Suvažiavimo vieta


Bendraminčių suvažiavimas vyks Jurbarko mieste, ramioje vietoje ant parko kalno, kurį juosia pėsčiųjų takas su apšvietimu visą parą, upeliu, poilsio zonomis. Netoliese Jurbarko autobusų stotis už 10 min. pėsčiomis, parko takeliu.

Apgyvendinimas


Name naujai įruošti 5 kambariai iš kurių du – keturviečiai ir du – dviviečiai su patalynėmis ir pan. Pastatas turi erdvę mokymų, meditacijų erdvę pirmame aukšte. Poilsiui yra du balkonai ir dvi didelės terasos su vaizdu į parką/mišką ir miestą. Naujai įrengta pirtis ir aptarnaujančios buitinės patalpos. Pastatas turi priestatą su sporto sale, kurioje galima padaužyti bokso kriaušę, kilnoti svarmenis, sportuoti kompleksiniais treniruokliais ar atlikti lankstumo, jogos pratimus.

Maitinimas

Bus maitinamasi lengvu vaisių, kokteilių, sulčių maistu ar papildomai atsivežtu maistu.

Kaina

Vietų skaičius – 12 vietų su nakvyne ir 8 vietos be nakvynės arba palapinėje.

Kaina – padėka, kiek norėsite, galėsite prisidėti prie infrastruktūros ir veiklos gerbūvio gerinimo ir plėtojimo.