Jurbarkas, kovo 17-19 d., Meditacinis štabas

Atėjo laikas. Kviečiami seni ir nauji bendrakeleiviai ir bendraminčiai į suvažiavimą, bendros veiklos plėtimui. Suvažiavimas vyks veiklos būstinėje – Jurbarke. Susitikimą organizuoja gerai žinomas Lietuvoje, Kinijoje įgijęs žmonių analizės meistro kvalifikaciją, socialinių mokslų magistras, keletą metų dirbęs Apygardos teisme, 10 knygų autorius, 8 metus vedantis mokymus, paskaitas ir konsultacijas Lietuvoje bei užsienyje, Armandas Kažerskas bei bendražygiai. Tai žmogus su kuriuo susitikus ir pabuvus – nutinka netikėti suvokimų ir galimybių virsmai…

Suvažiavimo tikslas – susipažinti artimiau, išsirinkti aktyvius bendruomenės narius ir pagalbininkus, aptarti naujos edukacinės – mokymų platformos: “Open Mind University” plėtros būdus ir naudą visiems bendruomenės nariams bei socialinei erdvei.

Tęstinių mokymų platformoje rasite: mokymus, lekcijas, biblioteką, tiesiogines transliacijas, bendruomenės narius, įvairių sričių lektorius, mokytojus – praktikus. Su savo žiniomis bei įgudžiais galėsite prisijungti ir Jūs, kaip savanoris, mokytojas, lektorius, pavyzdys, prižiūrėtojas, technikas. Tikslas mokintis, plėsti sąmonę, pažintis, atrasti artimus sielai ir kūnui bedraminčius, turėti gerą, smagią dirvą augimui bei teikti pozityvią įtaką visuomenei, kuri išgyvena nelengvą laikotarpį baimėje, tamsoje, susiskaldyme, negatyve. O Mes kursime daugiau negu tai…

Pagrindinė veikla vyks dviem formatais – internetu bei gyvais susitikimais Jurbarke su apgyvendimu. Tad prie komandos galite prisijungti ir tiesiogiai, ir nuotoliniu būdu. Kviečiami visi, kurie nors kiek nori ir gali prisidėti prie naujos kartos švietimo bei bendruomenės kūrimo židinio.

Amžius ir kiti neesminiai skirtumai – netrugdis sukurti šį tą nuostabaus. Jeigu nors kiek sudomino – būtinai atvykite ir patirkite. Būtent šiuo metu ieškome naujų komandos narių, bendraminčių, pagalbininkų, savanorių, savo srities specialistų ar tiesiog palaikančių ir užtariančių geru žodžiu ir jausmu. Puikus laikas prisijungti. Ačiū.

Suvažiavimo programa

Penktadienis

 • 18-19 val. Atvykimas, įsikūrimas
 • 19 val. Susipažinimas, tikslų identifikavimas
 • 20 val. Paskaita apie sąmonės plėtimą praktikoje
 • 21 val. Egzistencinė meditacija
 • 22 val. Aptarimas, diskusija

Šeštadienis

 • 8 val. Ėjimo meditacija
 • 9 val. Laisvas laikas
 • 10 val. Bendruomenės veiklos gairės, pareigybės, planai
 • 12 val. Laisvas laikas
 • 13 val. Savanorystės, pareigybių dalinimosi aptarimas
 • 14 val. Paskaita apie savo stiprybių įdarbinimą ir jų analizė
 • 15 val. Bendros savianalizės užduotys ir diskusijos
 • 16 val. Ėjimo meditacija
 • 17 val. Laisvas laikas
 • 18 val. Joga, kvėpavimo pratimai
 • 19 val. Pirtis, diskusija, asmeniniai klausimai
 • 21 val. Vakarojimas meditacinėje energetikoje, pokalbiai

Sekmadienis

 • 8 val. Ėjimo meditacija
 • 9 val. Laisvas laikas
 • 10 val. Egzistencinė meditacija
 • 11 val. Aptarimas
 • 12 val. Laisvas laikas
 • 13 val. Aptarimas, pasidalinimai
 • 14 val. Oficialios dalies pabaiga

Finansinė padėka už savaitgalio laiką

Galimybė pasilikti ilgiau su nakvyne ar turėti asmeninę konsultaciją

Bus vaisių, natūraliai spaustų sulčių, jeigu norėsis pasiimkite papildomai sau mėgstamo, lengvai virškinamo maisto. Vadovausimės principu – energija suvokimams ir sąmonei , o ne maisto virškinimui ir snūduriavimui. Meditacinėje energetikoje nesinorės daug valgyti. Patalynė bus.

MOKYMŲ VIETA

Mokymai vyks Jurbarko mieste, ramioje vietoje ant parko kalno, kurį juosia pėsčiųjų takas su apšvietimu visą parą, upeliu, poilsio zonomis. Netoliese Jurbarko autobusų stotis  (15 min. pėsčiomis, pėsčiųjų takeliu).

Procesas vyks individualiame name miesto teritorijoje su kiemu. Name yra 5 kambariai: iš kurių du – keturviečiai ir du – dviviečiai su patalyne. Pastatas turi mokymų, meditacijų erdvę pirmame aukšte. Poilsiui yra du balkonai ir dvi didelės terasos su vaizdu į parką/mišką ir miestą. Įrengta pirtis ir aptarnaujančios buitinės patalpos (WC, dušai, virtuvėlė). Pastatas turi priestatą su sporto sale, kurioje galima pasinaudoti treniruokliais ar atlikti lankstumo, jogos pratimus.

– Namo erdvės minimalistinės, švarios. Prabangos nesitikėkite.
– Renginio metu tvarka yra kiekvieno asmeninė atsakomybė.

Sandra:

Rytas.. Meditacija.. Tirpstu.. ir vėl mintimis atsiduriu praėjusiame savaitgalyje.

Kaip neapsakomai gera suvokti ir pajausti, kad esu ten, KUR IR TURIU BŪTI, nei daugiau, nei mažiau.. esu PROCESE gyvenimo.. išsivežiau patvirtinimą Sau, kad gyvenu tikrai NUOSTABŲ GYVENIMĄ

Nepaprastai dėkinga Armandas Kažerskas už vedimą, ribų plėtimą, kritinį mąstymą ir meditacijas kartais galvoju, kiek išvis įmanoma tas ribas dar plėsti.. bet tas laisvės jausmas jas plečiant – suteikia tiek lengvumo visame kame.. buvo nepaprastai malonu stebėti Jus kartu (būtina paminėti – visiškai skirtingus) su Marium diskutuojant, reiškiant savo mintis, nuomones, žinojimą. Suvokiau, kad stebėdama jus įgavau gilesnio jausmo/pažinimo kaip atrodo tai, kada tu tiesiog ESI SAVO CENTRE.. ir nesvarbu kas.. Aš dar mokausi išlaikyti savo centrą, todėl man tai buvo ir pavyzdys, ir patirtis.

Galiausiai Meditacija. Į šią stovyklą važiavau norėdama pasisemti daugiau patirties būtent meditacijoje. Važiavau, tarsi žinodama, kad kažką aš čia naujo ir ypatingo atrasiu ar patirsiu. Ir man ta vidinė intuicija pasitvirtino. Buvo neapsakomai gera užčiuopti tą “siūlo galą” ir tą būseną.. būvio, beribės erdvės būseną.. ir dar kartą pajutau, kad tiesiog esu PROCESE savo gyvenimo.. dabar belieka ir toliau jame būti.. taipogi, labai giliai palietė Armando įvedimas į meditaciją, tiksliau balsas įvedimo metu, kuris atrodo palietė kiekvieną kūno ląstelę.. po ko sekė dar daugiau gilių potyrių.. Dėkoju ir visiems stovyklos dalyviams, per jus gavau nemažai atsakymų ir patvirtinimų net ir į tuos klausimus, kurių tuo metu negvildenau savyje ..

Aušrinė:

Mes visi unikalūs, saviti, autentiški, bet dauguma visgi kažko ieškantys, dažnai nerimaujantys, pervargę. Ieškome kas ko: laimės, meilės, ramybės, sveikatos, tinkamos veiklos ar galų gale savęs, bet IEŠKOME tam, kad jaustumėtės pilni, laisvi ir priimti! Apturėjau tokį nerealiai REALŲ savaitgalį, koks dar savaitgalis, SAVAITGALIS, kuris užsitęsė iki vakar vakaro ir tęsis dar kurį laiką: veiksiu pagal savo prigimtį ir didžiąją laiko dalį šiuo metu mane galėsite sutikti Jurbarke. Gyvenimas dovanoja, kai esame pasirengę priimti dovanas, kai gyvename atviromis akimis ir degančiomis širdimis. Savaitgalio “kaltininkas” Armandas Kažerskas žongliravo savo patirtimi, ramybe, žiniomis, empatija: žaidė su mumis it kačiukais po nosimi mesteldamas žodį ar žvilgsnį, kurio mums reikia, spardė užpakalius, atvėrinėjo širdis, vedė į save, – BŪTĮ, kur, visų pirma, reikia IŠBŪTI. Marius Kaitulis laužė kūnus, budino miegančius raumenis, ugdė kantrybę, priminė, kad viskas priklauso nuo mūsų pačių įsitikinimų, dalinosi nuostabia patirtimi auginant VAIKUS. AČIŪ! Gyvenimo kokybė slypi mūsų dienoje: kasdieniuose mūsų sprendimuose bei redakcijose į gyvenimiškas situacijas. Mielieji, sunku apibūdinti žodžiais tą būseną, su kuria atvažiavau, kurią ten atradau iš naujo ir kaip jaučiuosi DABAR. Aš Jums siūlau pasidovanoti sau galimybę atrasti save iš naujo, prisiminti, kas esate, susipažinti su kitomis sielomis, rasti vidinę ramybę ar užkūrenti vidinę ugnį- kam ko reikia. Kiekvienas randame tai, ko reikia, tai kas būtina, kiek esame pasirengę priimti šiuo metu. Ačiū visiems ir kiekvienam atskirai. Jaučiuosi šeimoje ir namuose, atvira širdimi. Dėkingume, savyje, ramybėje, juoke, savoje energijoje.

Vladlena:

“Panacėjos niekur nėra. Su savimi reikia dirbti”- kiek patylėjęs taria Armandas Kažerskas. O mes… o ką mes? Žiūrim išsižioję, žado netekę, o akyse siaubas. Nejaugi dabar taip visą likusį… dirbt ir dirbt. “Bet galbūt Jums to nereikia. Paeksperementuokit. Pabandykit nieko nedaryti ir paanalizuokit, ką jaučiat, ko norit.”- priduria Jis.

Aaah… gudrus velnias. Žino, kad dauguma atėjo čia, jau pabandę tą “nieko nedaryti” ir jau tikrai paragavo tos, neišsipildžiusių svajonių agonijos.

Ir aš ten buvau, su galva ir aukštesniuoju AŠ- draugystę iš naujo kūriau. Sutikau tokių nuostabių žmonių, kad tą jų šilumą iki pat namų atsivežiau ir vis pakurstau, kad neišblėstų taip greitai.

Ačiū toms, su kuriomis dar teko apsikeisti be galo jautriais, gražiais laiškais po stovyklos. ❤

O Armandui AČIŪ neužteks. Truputi išsiplėsiu. Nereikia būti veidotyrininku ar kūno kalbos specialistu, kad pamatyti, kiek savęs Jis atiduoda praktikoms su žmonėmis. Jo susikaupimas kelia susižavėjimą. O tai, kaip Jo žodžiai sutampa su Jo paties gyvenimo būdu- įvaro begalinę pagarbą.

Pats Armandas sako, kad negalima garbinti žmonių, kokie nuostabūs jie mums neatrodytų, nes jų tiesa ne būtinai yra mūsų tiesa. Kad reikia iš visų pasiimti po truputį tiesos ir iš jų padaryti savąją. Ir, Dievaži, kaip tai ironiška bebūtų, bet man norisi garbinti Jį būtent už tai. Už tą muštravimą ir kritinio mąstymo skiepyjimą. Nes vien maldomis gyvas nebūsi. Kad ir kokį svarbų vaidmenį jos atliktų mūsų gyvenime.

Tad kol tai nepradėjo panašėti į garbinimą, parašysiu porą žodelių bendrai apie patį Meditacinis štabas. Stovykloje man teko dalyvauti jau antrą kartą. Ten nėra pompastikos ar dirbtinių pojūčių dirgiklių. Jokių šamaniškų apeigų, nei nosį riečiančių smilkalų.

Viskas tikra ir autentiška, kaip pats Meditacijos Štabas, kuris kadaise priklausė Armando seneliams, kas suteikia jam ypatingą atmosferą ir pakrauna subtilia energetika tuos, kurie yra pasiruošę tinkamai tai priimti. O pasiruošimas itin paprastas, nors kai kam, galbūt, neįprastas. Bet tikrai labai padedantis pasiimti iš praktikų maksimaliai, kiek tai įmanoma. Tai yra papraščiausia mityba. Lengvai virškinama, veganiška, minimalistinė. Savo atsivežta ir pagal poreikį vartojama. Tad be visa ko, dar ir pailsėjo mūsų virškinimo sistemos, bei miego kokybė. Kalbant apie miegą, tam pasitarnavo ir namo perliukas- pirtelė.

Bet neapsieita ir be fizinės iškrovos. Tad kiekvieną rytą pradėdavome pasivaikščiojimu tyloje, gražiomis Jurbarko gatvėmis, bei takeliais. O šiemet turėjome ypatinga motyvaciją ilgoms distancijoms. Tai nuostabaus grožio karjerai, su neįtikėtino skaidrumo vandeniu. Turškemės ten kaip ančiukai, čiurškėjom, o atgal vėl tyloje. Net atsiminimai dar veikia kaip atgaiva.

Tad nieko nelinkėsiu. Bet tiesiog labai tikėsiuosi, kad Meditacinis Štabas dar gyvuos ilgus metus. O Armandas dar turės to vidinio polėkio ir kantrybės dalintis savo žiniomis ir įgudžiais su ta pačia šiluma ir atjauta, kokią pajutome mes. Ten. Tada.❤

Kas mūsų laukia:

 • Meditacijos
 • Praktinės psichologijos, savianalizės, dvasingumo paskaitos
 • Klausimų – atsakymų sesijos
 • Mini veidotyros konsultacija
 • Praktinės savianalizės užduotys
 • Vaisiai, šviežiai spaustos sultys
 • Pirtis
 • Joga ir kvėpavimo pratimai
 • Energetiškai pakrauta erdvė
 • Bendraminčiai
 • Bendros veiklos tęstinumo aptarimas

Suvažiavimo suma

 • Rezervacija su nakvyne ir visa programa – 50 €
 • Papildoma finansinė padėka plėtrai
 • 12 vietų
Registracija